Szkołą jezykową oraz biuro doradztwa i tłumaczeń.
Nederlands

Oferowane kursy językowe

Nauka jezyka polskiego

Dlaczego warto uczyc sie jezyka polskiego

Jeśli masz znajomych w Polsce, polskich pracowników, kontrahentów lub też partnerów handlowych, wiesz doskonale, jak trudne jest porozumienie się z nimi, bez minimalnej znajomości języka polskiego.

Jeśli zamierzasz przeprowadzić się do Polski w najbliższym czasie lub też twój zakład pracy poinformował cię o przeniesieniu twego działu do Polski, zapraszamy na kurs podstawowy języka polskiego.


Podstawowa znajomość języka polskiego oraz umiejętność rozpoczęcia rozmowy w tym języku otwiera przed tobą wiele drzwi, które w innym przypadku pozostałyby zamknięte. Znaczna część Polaków ma wciąż dużo więcej sympatii dla obcokrajowców posługujących się ich językiem.

Lokalizacje

Lokalizacja Elf13 w Eindhoven

Zajęcia w Eindhoven odbywają się w "Elf13"; Sint Philomenastraat 11-13, 5622 CG Eindhoven, w dzielnicy Woensel Zuid.W jednym z najpiekniejszych, odrestaurowanych zabytków Eindhoven
Powyźsza lokalizacja jest bardzo łatwo osiągalna, zarówno samochodzem (bezpłatny parking za budynkiem oraz przy ulicy Philomenastraat), jak i za pośrednictwem komunikacji publicznej, docierają tu linie autobusowe: 8, 9, 144. Przystanki autobusowe znajdują się przy ulicach: Minckelersplein (linia nr. 8); Winkelcentrum Woensel (linia nr. 9); Suyslaan (linia nr. 144). Jak równieź inne linie w sasiedztwie. Od dworca moźna takźe dojść na piechotę.
Poniźej link dotyczący budynku: Elf13

© Joanna Jansen-Szpakowska Członek:

Webmaster: HHdesign.